Szkolenie i certyfikacja


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Imię , Nazwisko, adres e-mail, numer telefonu) zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO) w związku z moim zapytaniem wyrażonym w formularzu na stronie internetowej. Podanie danych jest dobrowolne, niezbędne do przetworzenia zapytania, oraz badania satysfakcji klienta. Czas przetwarzania danych to 24 miesięcy. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ELITE CRETE SYSTEMS POLAND SP.Z.O.O. 33-395 Chełmiec, Biczyce Dolne 173,NIP 734-35-51-861 tel. +48 883 132 800.
Wyrażam zgodę, aby moje dane osobowe były przetwarzane przez ELITE CRETE SYSTEMS POLAND SP.Z.O.O, w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie w celu określenia preferencji lub potrzeb w zakresie produktów sprzedawanych przez BAUTECH ELITE CRETE SYSTEMS POLAND SP.Z.O.O.
Zgoda na kierowanie komunikacji marketingowej, ofert drogą elektroniczną (wynikająca z ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną i prawa telekomunikacyjnego) Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ELITE CRETE SYSTEMS POLAND SP.Z.O.O. informacji handlowo – marketingowych oraz informacji o zbliżających się terminach szkolenia z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych akceptuję następującą formę kontaktu za pomocą:
- Wiadomości elektroniczne (e-mail, SMS/MMS, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe)
- Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe)

 

 

    W naszych seminariach szkoleniowych kierujemy się całkowicie odmiennym podejściem treningowym w porównaniu do innych konkurencyjnych firm branżowych, dzięki czemu już po pierwszym treningu Wykonawca jest w stanie wykonać bez żadnych problemów, samodzielnie i z zyskiem swoją pierwszą dekoracyjną posadzkę z żywic czy też z polimero-cementów. Nawet gdy szkolenie dobiegło końca, jesteśmy do dyspozycji dla każdego Wykonawcy, aby asystować i pomóc mu w problemach dotyczących każdej fazy wykonawstwa. Nasze seminaria treningowe są zaplanowane w taki sposób, aby przeszkolić Wykonawcę w dwóch głównych aspektach: Zewnętrznych wykończeń, jak i zarówno wewnętrznych wykończeń. Uważamy, że krytycznym punktem w sukcesie każdej firmy wykonawczej jest jego wszechstronna wiedza zarówno w zakresie wewnętrznych, jak i zewnętrznych systemach posadzkarskich, które są wykonywane w całorocznym okresie pracy.

        Zakres szkolenia:
-Przygotowanie podłoża (naprawa pęknięć, dylatacje, przygotowanie mechaniczne i chemiczne, podłoża drewniane, betonowe, niechłonne)
-Systemy żywiczne dekoracyjne, 3D i wektorowe,
-Systemy żywiczne przemysłowe,
-Systemy polimero-cementowe (imitacje łupków, cegieł, skał,marmuru)
-Systemy cienkowarstwowe stemplowane (gr. 0,6-0,9 cm)
-Barwienie kwasami betonu
-Dylatacje izolujące, konstrukcyjne, rozciągające itp.
-Narzędzia potrzebne do pracy z systemami- współpracujemy z takimi firmami jak Seymour Midwest, Marshalltown USA, Hanson Casting i wiele innych
-Szczegółowy opis poszczególnych systemów,

Dzięki certyfikatowi ECS uzyskuje się dostęp m.in. na:
-Zakup materiału według cennika dla Wykonawców po niższych cenach
-Dostęp do pomocy technicznej, wycenie systemów itp.
-Po szkoleniu uczestnik otrzymuje na USB zdjęcia (ok 120), dostęp do grup społecznościowych na FB ECS (5 grup) z dostępem do informacji oraz innych zdjęć. Można to wykorzystać np. na swojej stronie www lub FB, kalkulator wycen, filmy marketingowe oraz w formie papierowej wszystkie systemy, który wykonamy na szkoleniu tzw. „krok po kroku”
-W przypadku zapytań z regionu uczestnika rejonu klienci zostaną przekazani (nie bierzemy % ze skierowanych zleceń)

      Szkolenia prowadzone są trybem miesięcznym tj. ostatni czwartek i piątek każdego miesiąca w miejscowości Nowy Sącz (w wyjątkowych sytuacjach możliwa organizacja w innych miastach w zależności od liczby zainteresowanych).

Szczegółowe informacje dot. kosztów szkolenia oraz ostatecznych terminów można uzyskać pod poniższymi nr kontaktowymi:

Oddział międzynarodowy

Marcin Pieróg
Telefon: +48 513 361 121

Oddział krajowy

Wacław Żak
Telefon: +48 883 132 800