Szkolenie i certyfikacja


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Imię , Nazwisko, adres e-mail, numer telefonu) zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO) w związku z moim zapytaniem wyrażonym w formularzu na stronie internetowej. Podanie danych jest dobrowolne, niezbędne do przetworzenia zapytania, oraz badania satysfakcji klienta. Czas przetwarzania danych to 24 miesięcy. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ELITE CRETE SYSTEMS POLAND SP.Z.O.O. 33-395 Chełmiec, Biczyce Dolne 173,NIP 734-35-51-861 tel. +48 883 132 800.
Wyrażam zgodę, aby moje dane osobowe były przetwarzane przez ELITE CRETE SYSTEMS POLAND SP.Z.O.O, w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie w celu określenia preferencji lub potrzeb w zakresie produktów sprzedawanych przez BAUTECH ELITE CRETE SYSTEMS POLAND SP.Z.O.O.
Zgoda na kierowanie komunikacji marketingowej, ofert drogą elektroniczną (wynikająca z ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną i prawa telekomunikacyjnego) Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ELITE CRETE SYSTEMS POLAND SP.Z.O.O. informacji handlowo – marketingowych oraz informacji o zbliżających się terminach szkolenia z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych akceptuję następującą formę kontaktu za pomocą:
- Wiadomości elektroniczne (e-mail, SMS/MMS, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe)
- Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe)

    W naszych seminariach szkoleniowych kierujemy się całkowicie odmiennym podejściem treningowym w porównaniu do innych konkurencyjnych firm branżowych, dzięki czemu już po pierwszym treningu Wykonawca jest w stanie wykonać bez żadnych problemów, samodzielnie i z zyskiem swoją pierwszą dekoracyjną posadzkę z żywic czy też z polimero-cementów. Nawet gdy szkolenie dobiegło końca, jesteśmy do dyspozycji dla każdego Wykonawcy, aby asystować i pomóc mu w problemach dotyczących każdej fazy wykonawstwa. Nasze seminaria treningowe są zaplanowane w taki sposób, aby przeszkolić Wykonawcę w dwóch głównych aspektach: zewnętrznych wykończeń, jak i zarówno wewnętrznych wykończeń. Uważamy, że krytycznym punktem w sukcesie każdej firmy wykonawczej jest jego wszechstronna wiedza zarówno w zakresie wewnętrznych, jak i zewnętrznych systemach posadzkarskich, które są wykonywane w całorocznym okresie pracy. Szkolenia przeprowadzane są na materiałach producentów amerykańskich firm SureCrete™ oraz Elite Crete Systems™.

Oferujemy również dostęp do profesjonalnych narzędzi takich firm jak Seymour Midwest™, Hanson Coasting™, MatCrete™ czy MarshallTown™.

Poniższy zakres dotyczy szkolenia z prawidłowego nakładania systemówróżnych technik wykończenia,  pracy z materiałami itp., a nie samej prezentacji produktów.

      ZAKRES SZKOLENIA: 
?Przygotowanie podłoża (naprawa pęknięć, dylatacje, przygotowanie mechaniczne i chemiczne, podłoża drewniane, betonowe, niechłonne)
?Systemy żywiczne RAL i metaliczne
?Systemy przemysłowe zasypowe
?Systemy polimero-cementowe (imitacje łupków, cegieł, skał, marmuru)
?Systemy cienkowarstwowe stemplowane (gr. 0,6-0,9 cm)
?Barwienie kwasami betonu
?Dylatacje izolujące, konstrukcyjne, rozciągające itp.
?Narzędzia potrzebne do pracy z systemami,

?PLAN SZKOLENIA?
?9:00
Wstęp teoretyczny- informacje o produktach, systemach, sposoby naprawy i przygotowania podłoży betonowych, drewnianych
?11:00 – 20:00
Systemy cementowo-polimerowe, barwienie kwasami, beton stemplowany
?13:00
Przerwa na obiad
?13:30 – 20:00
Systemy żywiczne dekoracyjne metaliczne, przemysłowe, barwienie kwasami, lakierowanie

Dzięki certyfikatowi ECS uzyskuje się dostęp m.in. na:
?zakup materiału według cennika dla Wykonawców po niższych cenach (ok 15% plus rabaty lojalnościowe) oraz narzędzi do pracy z materiałami,
?dostęp do pomocy technicznej, wycenie systemów itp.,
po szkoleniu uczestnik otrzymuje na USB zdjęcia (ok 120),
?dostęp do grup społecznościowych na FB ECS (5 grup), kalkulator wycen, filmy marketingowe oraz w formie papierowej wszystkie systemy, który wykonamy na szkoleniu tzw. „krok po kroku”.

      Szkolenia prowadzone są trybem miesięcznym tj. ostatni czwartek lub piątek każdego miesiąca w miejscowości Nowy Sącz (w wyjątkowych sytuacjach możliwa organizacja w innych miastach w zależności od liczby zainteresowanych).

Szczegółowe informacje dot. kosztów szkolenia oraz ostatecznych terminów można uzyskać pod poniższymi nr kontaktowymi i email:

ecs@elitecretesystems.pl

Oddział międzynarodowy

Telefon: +48 883 132 800

Oddział krajowy

Telefon: +48 883 132 800