O nas

    Elite Crete Systems Poland jest światowym liderem w produkcji oraz dystrybucji wysokiej jakości materiałów i systemów:

•    Dekoracyjnych/architektonicznych systemów cementowych i wykończenia
•    Napraw zniszczonych powierzchni betonowych i ich ochrony
•    Niestandardowych, gładkich i bezspoinowych systemów dekoracyjnych
•    Posadzkach przemysłowych

    Posiadamy szeroką ofertę systemów i ich aplikacji zarówno dla posadzek komercyjnych, domowych, jak i posadzek przemysłowych. Podążając za przykładem niektóre z miejsc zastosowania: sklepy, szpitale, obiekty szkolne, hale sportowe, hotele, centra handlowe, fabryki, warsztaty, chłodnie, obiektach narażonych na działanie chemikaliów, parkingi, obiekty medyczne i weterynaryjne, budynki miejskie, baseny oraz domy i mieszkania prywatne.

    Jako jedna z największych i najbardziej znanych firm na świecie specjalizująca się w wykończeniach posadzek betonowych z dumą możemy głosić o bazie ponad 100 wyspecjalizowanych punktów technicznych oraz dystrybucyjnych rozsianych po całym globie, jak również liczbą ponad 8.000 przeszkolonych i profesjonalnych wykonawców, którzy wspierają architektów, projektantów, menedżerów oraz indywidualnych klientów w realizacji wymarzonych pomysłów.

    Marka Elite Crete Systems Poland kieruje się ideą, by wciąż szukać i wprowadzać nowe rozwiązania w postaci nowych systemów i ulepszać już te obecne, dzięki czemu jesteśmy w stanie urzeczywistniać nawet najbardziej skomplikowane projekty architektów oraz klientów indywidualnych. Budując firmę na filarach innowacji, skutecznego marketingu oraz nowoczesnych technologii posadzek, firma jest w stanie dostarczyć najwyższej jakości materiały i systemy zarówno żywiczne, jak i cementowo-polimerowe.  Esencją firmy jest komunikacja ze swoją bazą ponad tysiąca profesjonalnych i licencjonowanych wykonawców rozsianych po całym świecie, którzy pracując na produktach Elite Crete Systems Poland są w stanie stworzyć posadzki, które definiują obecny rynek oraz wyznaczają granice wyobraźni architektów.

   

Systemy wewnętrzne

Żegnajcie płytki, panele i dywany. Witajcie nowoczesne systemy dekoracyjne.

    Wyobraź posadzkę o takiej wytrzymałości, że bez problemu znosi panujący na niej ruch kołowy. Posadzkę, która jest łatwa w utrzymaniu, nie przebarwia i jest wykonana w całości bez spoin. Posadzkę, której nie da się łatwo porysować w przeciwieństwie do twardych podłóg drewnianych. Wymieniliśmy tylko kilka z długiej listy korzyści, jakie daje posiadanie naszych systemów dekoracyjnych.

    Nieograniczone możliwości  wykończenia betonu.  Wybieraj pomiędzy szeroką gamą różnorodnych wzorów, tekstur, kolorów, grafik i wielu innych.

 

Czytaj więcej

Systemy przemysłowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą posadzek przemysłowych.

Hermetic Neat

Jest systemem grubowarstwowym, samopoziomującym, w postaci czystej lub pigmentowanej i zaprojektowanym z myślą o przemyśle.

Czytaj więcej
Hermetic Paramount

Jest systemem grubowarstwowym, samopoziomującym o wysokiej gęstości. Wykończenie w postaci pigmentowanej posadzki, jak i również z zasypem kolorowym kruszywem.

Czytaj więcej
Hermetic Quartz

Jest systemem grubowarstwowym, podwójnie sypanym przy użyciu kolorowego kruszywa oraz zamykany przeźroczystą warstwą wykończeniową.

Czytaj więcej

Systemy zewnętrzne

Dekoracyjne wykończenia betonu. Unikalne wzory, kolory i tekstury

     Kiedy stary lub nowy, zniszczony czy prostu szpetny beton nie jest już więcej mile widziany, twoim najlepszym wyborem i priorytetem powinna być jego odnowa za pomocą systemów Elite Crete Systems. Niezabezpieczone betony w naturalny sposób starzeją się, często pojawiają się przy tym pęknięcia, ubytki czy odparzenia betonu, zmiany kolorów, aż w końcu ulegają całkowitej degradacji.

    W większości przypadków nie jest wymagana rozbiórka i instalacja nowej płyty betonowej. Zazwyczaj warstwa strukturalna betonu jest nienaruszona lub wymaga małych napraw i tylko jego górna warstwa powierzchniowa potrzebuje regeneracji i odnowy. Dzięki produktom i systemom Elite Crete Systems jesteś w stanie wprowadzić do swojej posiadłości piękne dekoracyjne systemy betonowe.

    Możliwości wykończenia posadzki są nieograniczone. Wybieraj pomiędzy niepowtarzalnymi wzorami, teksturami, kolorami lub dopasuj projekt według swojego uznania. Jako Elite Crete Systems z ponad 25-letnim doświadczeniem możemy z pełną świadomością stwierdzić, że jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane projekty w celu stworzenia unikalnych i wyjątkowych posadzek w Twoim domu.

czytaj więcej

Nasi partnerzy

Pracowaliśmy dla wielu znanych marek i firm z całego świata